неділя, 16 березня 2014 р.

Весняний блокнотик)))

Привіт-привіт!!!
Ви ще мене не забули??))
останнім часом дуже важко добратися мені до блогу, та й потворити часу не вистачає, а інколи і бажання, зважаючи на події в країні Єдине, що гачкую трішки)))

я сьогодні з роботою, яку ще робила до родів))
маленький весняний блокнотик
формат А6
200 біленьких аркушів
каптал плетений вручну


тканина - бавовна, натуральне мереживо


а це з блокнотиком - братиком, який вже має нову власницюМатвієчко наш росте)) вночі спить, а от вдень постійно хоче бути з мамою, тому руки в мене зайняті))

Думаю зараз про невеличку цукерочку, приводів було багато - це і три рочки блогу, народження синочка, весна. Дуже хочеться порадувати вас і себе, відволіктися від реалій (маю на увазі те, що турбує і порушує душевний спокій) і зануритися у творчість.

Бережіть себе і своїх рідних!!!

11 коментарів:

 1. Блеска, какие красивые весенние блокнотики! Яркие, солнечные! Ты прости меня свинтуса, что не поздравила тебя с рождением сын очка! Что-то у меня в тот момент мозги в отпуске были - согласна с тобой - события в нашей стране очень влияют на мысли и чувства. У меня такое ощущение, что мозги периодически отключаются от реальности, чтоб не перегореть... Но не об этом! Здоровья от всей души всей твоей семье! Пусть малыш растёт всем на радость! Счастья вам и мира!!! И ещё раз прости меня! :)

  ВідповістиВидалити
 2. Гарненький товариш вийшов!!! Такий весняний і м'який!!!

  ВідповістиВидалити
 3. Юлю, ситуація геть не зміниться від твоїх переживань, тому, наскільки можливо, відволікайся - в тебе стільки щастя по хаті бігає і поруч сопе!

  ВідповістиВидалити
 4. Юльчику, блокноти дуже гарні та такі весняні.

  Це добре, що синочок дає мамі спати вночі, бо я такого спокою не знала довго )))

  А з приводу подій в країні...Так. Це дуже сумно і ніхто не знає, чого чекати...
  Моя творчість забилась в куток і не вилазить. Дуже гнітючий стан і дуже хвилюючі події. Не хочеться нічого творити, коли на душі немає спокою...
  Та надія завжди живе і підтримує в дусі! ))

  ВідповістиВидалити
 5. Відволікайся! Обов'язково відволікайся! А ще краще - навіть не дивився та не читай новини! Тобі потрібно синочка годувати!!! Маєш буди спокійна і врівноважена, а рукоділля цьому дуже сприяє. Тим паче, у тебе така краса вдажться :-)

  ВідповістиВидалити
 6. Юля, які стиляжні і фірмові твої блокноти! Я б їх , мабуть, впізнала серед інших :)

  ВідповістиВидалити
 7. Якби мені довелося обирати з-поміж цих обох, я б вибрала... два! :-) Класні!

  ВідповістиВидалити
 8. Яка краса! Я тану від тих дрібненьких квіточок! Така суцільна весняна ніжність! І суцільний позитив, якого нам всім дуже бракує зараз. Начиталася щойно блогів кримських майстринь. Схвильовані, звісно, трохи, але тішаться:"нас так охраняют!!! теперь наконец-то все будет хорошо!" Серце болить від такого "хорошо" :(
  Але в тебе-то точно тепер ох яка охорона! Маєш ким тішитися і гордитися! Дай Боже миру і здоров"ячка!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ольчику, та я от теж начиталась((( скільки то вних радості для мене незрозумілої, ніби на землю обітовану потрапили, що пливе молоком і медом. Ніби в Україні їх хтось ображав, ніби в нас гірше жити , ніж в Росії... я просто не можу зрозуміти. Нехай будуть щасливі!!

   Видалити

Дякую за ваші коменти, вони для мене дуже важливі!!!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...